JAK VYBRAT SPRÁVNOU LEKCI

Dlouho nás sleduješ, chceš přijít, ale nevíš jaké cvičení zvolit? Tak právě pro tebe bude tento článek.

Aktuálně nabízíme různé druhy cvičení a já se Vám v těchto řádcích pokusím vysvětlit a poradit, který druh cvičení pro Vás bude to nejlepší. Konkrétní informace k jednotlivým lekcím včetně ukázek si můžete přečíst na úvodní stránce nebo si projděte náš facebook.

Protože se u nás nabízené druhy cvičení často mění, tak se na mne neváhej kdykoliv obrátit, napiš mi na telefon 733 624 146, já ti doporučím lekci pro tebe vhodnou a trenéra upozorním, že přijde nováček 🙂

Ale pro začátek bych ti doporučila lekci FITBOX, JUMPING TABATA NEBO TABATU PRO ZAČÁTEČNÍKY, ČI BŘICHO A ZADEK.

Náročnější pak pro tebe může být lekce Jumping, Insanity, Hiit.

Lekce Crossfit nedoporučuji začátečníkům, pracuje se zde s těžšími váhami a osami, je třeba mít základ v technice provádění cviků.

Vždy lze po dohodě s trenérem trénink uzpůsobit, můžete více odpočívat, zvolnit tempo, důležitý pro nás a pro Vás je, abyste si to užili. Dám Vám jednu důležitou radu, nedívej se na ostatní a s ostatními se nesrovnávej a hlavně, neměj strach z toho, že někdo se ti bude smát, věř mi, u nás to takto nechodí, jsme super parta a táhneme za jeden provaz, navzájem si pomáháme a podporujeme se, tak přijď zkusit 🙂 nebudeš litovat.

Nabízené lekce u nás se často mění, pokud stále váháš, neboj se s námi spojit přes sociální sítě nebo email.

e-mail a telefon:

kowca@seznam.cz

hardcross@seznam.cz

733624146

Sociální sítě:

skupina na facebooku

Instagram 

můj facebook