HARD CROSS

Takhle nějak to před lety začalo....

Náš Peťan, zakladatel HardCrossu, našel oblibu v cvičení Cross Training, kterou s ním postupně začalo sdílet stále více lídí a jejich malá skupinka o pár lidech se začalo rozrůstat, ze začátku se scházeli venku, kde společně trénovali, poté se přesunuli do sportovní haly, začalo se přidávat stále víc lidí až nakonec vznikl oficiální gym pro cvičení Cross Training v prostorách Admiral Clubu v Chomutově s názvem Hard Cross. Tím se toto cvičení dostalo do povědomí široké veřejnosti po celém Chomutově. Tréninky probíhaly každý den a byly vždy přeplněné. Netrvalo dlouho a i tyto prostory byly pro přibývající nadšence pro Cross Training malé. Proto jsme se přestěhovali do většího, přímo do centra Chomutova, kde setrváváme dodnes. 

PRVNÍ OFICIÁLNÍ HARD CROSS GYM

Díky Vám všem a díky tomu, že Vás Hard Cross baví a je Vás stále více, jsme se nakonec přestěhovali do nových prostor, kde jsme pro Vás k dispozici po celý den a najdete u nás různé druhy skupinových lekcí. Novinkou v tomto prostoru je nový velký dětský koutek.

HARD CROSS NYNÍ

Nechceme být klasickou tělocvičnou, kde si lidé přijdou zacvičit a tím to končí. Hard Cross se snaží vytvořit takové prostředí, do kterého se lidé budou rádi vracet, protože to je právě to, co nás tlačí stále do předu a to, co láká stále více lidí se k nám připojit. Aby tomu tak bylo, je důležité vytvořit tu správnou přátelskou atmosféru, tím se Hard Cross liší od ostatních Gymů.